Cesta: OMA » Slovensko » Bratislavský kraj » Bratislava » okres Bratislava I » Staré Mesto » Oblasť Obchodná » Doprava » dpb
Oblasť Obchodná Doprava dpb
Doprava od prevádzkovateľa dpb
Spolu v Oblasť Obchodná prevádkuje dpb 76 liniek dopravy, ktoré majú 44 km. Tieto sú tvorené dobrovoľníkmi ako ste vy. Môžete doplniť ďalšie.
Všetky Doprava od prevádzkovateľa dpb Slovenska.
Interaktívna mapa dopravy
Iné typy: bus, tram, trolleybus,
Doprava od prevádzkovateľa dpb sa dajú nájsť aj cez regióny (napríklad pohorie alebo kraj).
Interaktívna mapa dopravy
Doprava od dpb typu bus
V Oblasť Obchodná prevádkuje dpb 54 liniek dopravy typu bus, ktoré majú 23 km.
- mhd Bus N53: Hlavná stanica = > Vajnory n53
- mhd Bus N53: Vajnory = > Hlavná stanica n53
- mhd Bus N70: Hlavná stanica = > Stn. P. Biskupice n70
- mhd Bus N70: Stn. P. Biskupice = > Hlavná stanica n70
- mhd Bus 39: Cintorín Slávičie = > Súhvezdná 39
- mhd Bus N55: Hlavná stanica = > Na pántoch n55
- mhd Bus 59: Antolská = > Na pántoch 59
- mhd Bus N33: Hlavná stanica = > Dlhé diely n33
- mhd Bus 94: Blumentál = > Holíčska 94
- mhd Bus 21: Pri Sandbergu = > Autobusová stanica 21
- viac Doprava od dpb typu bus ...
Doprava od dpb typu tram
V Oblasť Obchodná prevádkuje dpb 14 liniek dopravy typu tram, ktoré majú 16 km.
- mhd Tram 9: Astronomická = > Kútiky 9
- mhd Tram 9: Kútiky = > Astronomická 9
- mhd Tram 1: Hlavná stanica = > Nám. Ľ. Štúra 1
- mhd Tram 1: Nám. Ľ. Štúra = > Hlavná stanica 1
- mhd Tram 7: Hlavná stanica = > Stn. Vinohrady = > Komisárky 7
- mhd Tram 7: Hlavná stanica = > Stn. Vinohrady 7
- mhd Tram 7: Komisárky = > ŽST Vinohrady = > Hlavná stanica 7
- mhd Tram 7: Stn. Vinohrady = > Hlavná stanica 7
- mhd Tram 4: Stn. Nové Mesto = > Pri kríži 4
- mhd Tram 4: Zlaté piesky = > Pri kríži 4
- viac Doprava od dpb typu tram ...
Doprava od dpb typu trolleybus
V Oblasť Obchodná prevádkuje dpb 8 liniek dopravy typu trolleybus, ktoré majú 5,3 km.
- mhd Trolejbus 47: Červený most = > TIPOS Aréna 47
- mhd Trolejbus 47: TIPOS Aréna = > Červený most 47
- mhd Trolejbus 40: Hlavná stanica = > Nové SND 40
- mhd Trolejbus N72: Hodžovo nám. = > Čiližská n72
- mhd Trolejbus 42: Červený most = > Cintorín Vrakuňa 42
- mhd Trolejbus 42: Cintorín Vrakuňa = > Červený most 42
- mhd Trolejbus N72: Čiližská = > Hodžovo nám. n72
- mhd Trolejbus 40: Nové SND = > Hlavná stanica 40
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...